Done by Deer slab blauw - set 2 slabbetjes
- € 13,50
Done by Deer slab, een set van 2 slabbetjes van het knappe Deense design merk voor baby en kind - Mooi keuze en voorraad aan leuke slabbers bij Grote Schatten.
Excl. BTW: € 13,50
Beschikbaarheid: Op voorraad
Merk: Done by Deer
Model: 10522
Tags: done by deerslabslabbersslabbetjesiliconennijlpaarddieren
Er zijn geen beoordelingen voor dit product.
Gerelateerde producten
Done by Deer rugzak rozeDone by Deer rugzak roze met nijlpaardjesKlaar voor je eerst schooldag met deze mooie rugzakjes van Done by deer, ga je al snel de wereld verkennen??! Deze peuter rugzak heeft verstelbare schouderriempjes. Aan de bovenkant heb..
Sold outDone by Deer rugzak blauwDone by Deer rugzak blauw met nijlpaardjesKlaar voor je eerst schooldag met deze mooie rugzakjes van Done by deer, ga je al snel de wereld verkennen??! Deze peuter rugzak heeft verstelbare schouderriempjes. Aan de bovenkan..
Sold outDone by Deer fopspeendoekjeDone by Deer knuffel Elphee en knuffeldoekje voor je fopspeenDit Done by Deer fopspeendoekje Cozy friend Elphee het olifantje, is een super zacht fopspeendoekje of knuffeldoekje. De knuffel is gemaakt uit verschil..
BestellenDone by Deer knuffelDone by Deer knuffel roze fopspeendoekje Ozzo Deze Done by Deer knuffel vriend en fopspeen houder Ozzo het roze nijlpaardje, een super zacht fopspeendoekje of knuffeldoekje. De knuffel is gemaakt uit verschillende materialen,..
Sold outDone by Deer knuffelDone by Deer knuffel fopspeen Ozzo BlauwDeze Done by Deer knuffel vriend en fopspeen houder Ozzo het blauwe nijlpaardje, een super zacht fopspeendoekje of knuffeldoekje. De knuffel is gemaakt uit verschillende materialen, voelt he..
Sold outDone by Deer kommetjeDone by Deer kommetje - Yummy blauw Wat een grappig Done by Deer kommetje, de Happy Dots dansen rond samen met Elphee de vrolijke olifant die is verstopt onder je groenten. Ze is gewoon aan het wachten, snel alles opeten, zo..
BestellenDone by Deer bordDone by Deer bord - Yummy blauwWat een grappig Done by Deer bord, de Happy Dots dansen rond samen met Elphee de vrolijke olifant die is verstopt onder je groenten. Ze is gewoon aan het wachten, snel alles opeten, zodat ze kan k..
BestellenDone by Deer eetstetDone by Deer eetset dots blauw - Set lepel en vorkHandige set lepel en vork van Done by Deer, een leuke eetset waarbij eten super leuk wordt! Dit mooie bestek gevuld met bolletjes en een poederroze kleur is handig vast te houden d..
BestellenElodie Details slab powder pinkDe roze slab voor jouw baby van het Zweedse merk Elodie DetailsDeze slabbetjes behoren tot de beste binnen hun soort! Ze zijn leuk qua design, licht in gewicht, voorzien van een opvangzakje en ze zijn lekker breed waard..
BestellenElodie Details slab faded roseKnappe roze slab voor jouw babygirl van het Zweedse merk Elodie DetailsDeze slabbetjes voor meisjes behoren tot de beste binnen hun soort! Ze zijn leuk qua design, licht in gewicht, voorzien van een opvangzakje en z..
BestellenElodie Details slab vintage flowerHet Zweedse merk Elodie Details ontwier deze mooie vlinder slabDeze slab voor meisjes is leuk qua design, licht in gewicht, voorzien van een opvangzakje en ze zijn lekker breed waardoor het hele bovenlichaam bes..
BestellenElodie Details slabSlab voor je baby sandy stripe Elodie DetailsDeze slab met streepjes is leuk qua design, licht in gewicht, voorzien van een opvangzakje en ze zijn lekker breed waardoor het hele bovenlichaam beschermd is tegen het smossen. Bov..
BestellenElodie Details slabSlab voor je baby desert rain Elodie DetailsDeze slab met frullen is leuk qua design, licht in gewicht, voorzien van een opvangzakje en ze zijn lekker breed waardoor het hele bovenlichaam beschermd is tegen het smossen. Bovend..
BestellenElodie Details slabberVoor je peuter een coole Elodie Details slabDeze slab met frullen is leuk qua design dankzij de coole kraag, licht in gewicht, voorzien van een opvangzakje en ze zijn lekker breed waardoor het hele bovenlichaam beschermd is..
BestellenElodie Details slabDeze olifant slabber is de leukste slab met dierenDeze olifant slabber is echt wel een van de toppers in het assortiment van Elodie Details! Hij is leuk qua design en print, zie die grote wapperende oren en lieve oogjes. Bovendien ..
BestellenElodie Details slabberSlabbetje met een wilde printDeze wild Paris slab van Elodie Details is een bavetje dat perfect past voor het iets stoerder meisje en coole jongen. Hij is ruig qua design en print, licht en voorzien van een opvangzakje. Ze ..
BestellenElodie Details slab groenGroen Slabbertje met als detail twee konijnenoortjesDeze groene slab van Elodie Details is een slabber die perfect staat bij zowel een baby jongen als baby meisje. Houdt jouw peuter van konijntjes? Dan wordt deze sl..
BestellenElodie Details slabChange the world slabbetje van Elodie DetailsDeze slab van Elodie Details met het mooie opschrift i'm gonna change the world is de ideale slabber voor zij die houden van onze aardbol en de wereld willen verbeteren! Wie wil dat..
Bestellen
Teirlinckhof 6, Vurste - België
Telefoon: 0032/476.54.38.90